Hakkımızda
Hakkımızda

SNP biyoteknoloji, tek gen mutasyon tespitine yönelik ürünler geliştirmektedir. Real Time PCR sistemine uygun, konfirmatif ve tekrar edilebilirlik özelliği olan, tekli veya multipleks formatta üretilen bu ürünler ile tek gen mutasyon tespiti doğru, hızlı ve pratik bir şekilde yapılmaktadır.

SNP biyoteknoloji, işlenmiş ve/veya işlenmemiş et ve süt ürünlerinde bulunan hayvansal bileşenlerin tespitine yönelik, ülkemizde yaşanan mevcut sorunların çözümünde önemli bir rol oynayan PCR ve Real Time PCR kitleri geliştirmiştir. Halen birçok referans laboratuarda kullanılmakta olan bu kitler ile gıdalardaki hayvansal kaynaklar doğru, hızlı, kolay ve çapraz reaksiyonlar bertaraf edilmiş bir şekilde tespit edilmektedir.

SNP biyoteknoloji, PCR ve Real Time PCR sistemlerinde ihtiyaç duyulan birçok reaktif üretmektedir. Formülasyonu bilinen veya isteğe göre değiştirilebilen bu reaktifler, hem bilimsel çalışmalarda hem de rutin PCR uygulamalarında son kullanıcıya kolaylıklar sağlamaktadır.

SNP biyoteknoloji, moleküler biyolojik çalışmaların yapılmasına son derece uygun mevcut altyapısı ve bilgi birikimi ile araştırma projeleri yapabilecek durumdadır. Amacımız, hem bilim dünyasına hizmet etmek hem de bu projelerden katma değeri yüksek ürünler geliştirmektir.

 
 
 SNP Biyoteknoloji
Araştırma Geliştirme ve Üretim Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Üniversiteler Mah. 1596. Cad. 1. Ar-Ge Binası No: 97 Zemin Kat Ofis No: 10 Beytepe - Çankaya / ANKARA
Tel: 312 299 23 28 • Fax: 312 299 23 48

Web Tasarım: AdaNET